חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

שיער דליל – טיפים לשיער מבריק בקיץ

 


מי שסובלת משיער דליל יודעת שכל שערה חשובה וחשוב עוד יותר לעודד צמיחת השיער, למנוע נשירת שיער ולהשקיע ככל האפשר בקרקפת. הקיץ הישראלי רווי הלחות והשהייה הממושכת תחת קרניה המייבשות של השמש גורמים לשיער רגיל ועל אחת כמה וכמה לשיער דליל להתייבש, להישבר, לסבול מקצוות מפוצלים ונשירת שיער מוגברת. מראה השיער אינו מחמיא כלל ורבים מאלה שסובלים משיער דליל מרבים בעונת הקיץ להסתתר מתחת לכובע רחב שוליים או לאסוף את השיער כדי לחפות על העובדה שיש להם שיער דליל. שיער אסוף או מסווה לא יפתור את הבעיה של שיער דליל, אבל טיפוח נכון לשיער יעזור ויגרום לשיער דליל להראות שופע יותר מתמיד.

הנה כמה טיפים לשגרת טיפוח השיער בעונה החמה

לא מחפפים בחפיפה. חפיפת שיער מדי יום מומלצת לסובלים משיער דליל בעונת הקיץ, במיוחד אם שהיתם בחוץ זמן ממושך והשיער נחשף לשמש והתייבש. בזמן שטיפת שיער דליל נשטף השיער שנושר ואם תצטיידו בשמפו מיוחד לשיער דליל הרי שהחפיפה אף תתרום לחיזוק השיער ותמנע נשירת שיער נוספת. לנשים בעלות שיער דליל - שמפו פיטוציאן מכיל מרכיבים פעילים טבעיים, זרעי ענבים, ג'ינקו בילובה, שמן קוקוס ותמצית עץ כינין, הידועים כממריצים את הקרקפת, מסייעים ביצירת תאים חדשים ובחיזוק השיער, וכן ויטמינים הידועים בספרות כמווסתים את הפרשת עודף החלב ומעניקים לחות לשיער דליל.  

טיפ חפיפת שיער לשיער דליל. אל תכוונו את הברז על טמפרטורה קבועה בעת החפיפה – את פעולת חפיפת השיער מומלץ להתחיל במים חמים לפתיחת הנקבוביות בקרקפת ולסיים את פעולת החפיפה במים קרים יחסית שיעזרו בסגירת הנקבוביות, כך תקבלו מראה שיער בריא יותר לשיער דליל.

מחדשים את הצמיחה. אצל נשים הסובלות משיער דליל, חשוב לחדש את צמיחת השיער. זו הסיבה שבתקופת הקיץ יותר מתמיד כשהשיער נוטה להתפצל, להישבר ולנשור, מומלץ להשתמש באמפולות פיטוציאן המכילות תמציות צמחים, זרעי ענבים, גינקו בילובה וצמח ויברונום, וויטמינים ומינרלים הידועים בספרות מדעית כממריצים את עור הקרקפת, מטפחים ומחדשים את עור הקרקפת ומאיטים את הופעת השיער הלבן.

מסכת הזנה לשיער דליל ויבש. שיער דליל נוטה להיות בעונת הקיץ גם שיער יבש ולכן, חשוב להשיב לו את הברק האבוד. הלחות נצמדת לשיער והתוצאה היא מראה של שיער יבש כמו קש בעל מגע מחוספס ומראה חסר חיות. לצורך כך, חשוב להשתמש במסכת הזנה לשיער יבש מאוד ופגום. פיטוג'ובה היא מסכה מזינה לשיער יבש. המסכה העשויה מצמחים (שמן חוחובה, חלבוני חיטה, שמן תפוז מתוק ותמצית זרעי אנג'ליקה) מקנה לשיער היבש את הלחות, ההגנה והברק הדרושים לו. שילו של שמן החוחובה עם תמציות שמנים אחרים, מעניקים ברק, חיוניות ורכות לשיער!

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד