חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

צבעי שיער - בלונדיני זוהר

צבעי שיערהבלונד מככב בתחום צבעי השיער בעונת הקיץ. לדברי מעצב השיער אבי משיח –חולון, הבשורה לקיץ היא הבלונדיני המבוסס על עיצוב שיער בתספורות באורך בנוני. לדבריו, מכל צבעי השיער הקיימים גוון הבלונד תמיד יהיה המושך והבולט ביותר כאשר אנו בוחרים להשתמש בו מומלץ להשיג את המקסימום מבחינת התוצאה שיהיה זוהר מבריק ומלא חיות. לדבריו של משיח הגוון חלומי יוצר מעטפת שקופה לשיער, צבע שיער מלא עוצמה ופיגמנטים.

צבעי שיער ותספורת נכונה

קו התספורת (קארה ארוך)  שנבחר למראה של צבעי שיער בלונדיני משלים את התוצאה בכך שהוא יוצר הדגשה למבנה הפנים הקיים ויוצר סוג של המשכיות זורמת במראה הסופי. סגנון זה של קו גזירה מעניק לשיער מראה מסודר ומוקפד לכל כיוון אפשרי והלקוחה נהנית מחופש וממראה משוחרר.

לפי מעצב השיער משיח, לבחור בצבע לשיער בגוון בלונד יהיה נכון בחודשי הקיץ כאשר הצבע השולט בצבעי שיער הוא בהיר וזוהר בעיקר. הברק וההשתקפות בצבע הבלונדיני תהיה בכל שעות היום כאשר הכול מואר סביב והשיער ייראה במיטבו מכל צבעי השיער.

בתספורת המוצגת בחר מעצב השיער משיח לשלב את הקו הארוך של השיער בחלק הקדמי ואת הפוני הקצר מלפנים על המצח. השילוב של קצר וארוך יוצרים תוצאה מעניינת ומושכת במיוחד.

עיצוב שיער – אבי משיח חולון
סטיילינג ליאת לנדאו
איפור דנה לעדה לזורגן
צילום גיא זלצר
הפקה לימור לוי

בחרי לך צבע שיער מועשר בצמחים

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד