חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

צבעי שיער - טרנדים לקיץ


לכל עונה יש צבעי שיער משלה. צבעי שקד, אגוז פקאן וברונזה ישלטו בעונה הקרובה בזירת צבעי שיער, זאת על פי הדיווח של מעצב השיער קורן אריכא רמת גן. 

צבעי השיער האופנתיים החדשים הם הגוונים החומים המאפשרים לנו ליצור מראה טבעי ביותר מלא בברק ואור כאשר הדגש הוא על כיסוי מושלם של כל האורכים והקצוות בגוון אחיד. המראה הטבעי מושג בעזרת צבעי שיער הניטרליים כאשר המטרה היא לשמור על מראה אופנתי במידה ובמינון הנכון על פי המגמה החדשה בצבעי שיער לקיץ.

במקרים רבים, כאשר השיער ארוך במיוחד, ניתן לשלב מעט צבעי שיער איתם אנו יוצרים הדגשים עם חוזק ועוצמה של פיגמנט מעט בהיר יותר להשגת מראה תנועתי. כאשר מעוניינים להוסיף מעט חיות לשיער ארוך וחלק רצוי לבחור שימוש בצבעי שיער הנוטים לברונזה, אגוז פקאן בהיר בעזרתם מאירים את קו השיער בשכבות החיצוניות.

בנוסף לתחזית צבעי שיער, קו התספורת יישאר ארוך, שיער בעל מראה מפתה ונשי, דגש על פוני ארוך נוטה הצידה (הכיוון נבחר בהתאם לקו הצמיחה). העונה החמה מתהדרת בצבעי שיער בגווני השקד – חום בהיר השומר על שקיפות השיער, גוני אגוז פקאן בהיר המבוסס על חום טבעי הכולל בתוכו מעט אדום, ברונזה שברובו מכיל פיגמנטים ג'ינג'יים כאשר האיזון נוצר בחיבור של הצבע עם השיער הכהה. במקרים בהם השיער בעל פיגמנט כהה הגוון הג'ינג'י ישתקף אך ורק בתאורה ועל כן השיער יישאר עדיין במראה טבעי אך מלא אופנתיות בהתאם למגמות השנה של צבעי שיער.

טיפים לשמירה על שיער צבוע לאחר השימוש בצבעי שיער

  • כדי לשמור על צבע זוהר במראה בריא ומבריק במלוא העוצמה יש צורך בתחזוקה נכונה של השיער
  • אחרי כל חפיפה של השיער יש להשתמש במרכך שיער או בקרם מסכה לטיפוח
  • להבריש היטב את השיער בעזרת מברשת או מסרק רחב
  • למרוח קרם מעצב המכיל בתוכו רכיבי טיפוח והגנה המותאם  לשימוש על שיער שעבר תהליך צביעה

מחפשת צבעי שיער מועשרים בצמחים ואופנתיים? בואי לגלות את נטורטינט

קופון הנחה מעודכן - פיטו

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד