חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

מוצרי שיער מהטבע: למי זה מיועד ומה צריך לדעת?


השיער שלנו מושפע מהדרך שבה אנחנו מטפלים בו וחשוב לדעת שיש מוצרי שיער עם הבטחות רבות על שיער שופע, בריא וחיוני שעשויים להסב נזק לשיער. חומרים כימיים יכולים להחליש את השיער ולהאט את קצב הצמיחה ואפילו לגרום לנשירה במיוחד אם יש רגישות מסוימת של מגע הקרקפת עם חומר עוצמתי. האלטרנטיבה היא שימוש במוצרי שיער מהטבע המבוססים על רכיבים בוטניים שנחקרו לעומק ונקשרים בתגובות חיוביות בהשפעתם על השיער לפי סוג השיער והבעיה. 

הגישה של מוצרי שיער טבעיים נובעת מכך שפעמים רבות השיער זקוק לוויטמינים ומינרלים בעלי אפקט חיוני שמסייע במראה ומרקם הפריזורה. לאורך השנים אנשים השתמשו במתכונים ביתיים לשיקום השיער בין אם ביצירת מסכה מחלמון ביצה או בטיפול בשמן קיק חם, אבל אלה לא בהכרח השיגו את המטרה לא מבחינת ניחוח ולא מבחינת ההרכב הנכון.
קופון הנחה מעודכן - פיטו
זהירות, חומרים כימיים לפנייך

כיום כבר ידוע שהדרך בה מטפלים בשיער ובהתאמת החומרים לבעיה יכולה להביא לתוצאות טובות במיוחד כמו למשל, בעיסוי קרקפת המעורר צמיחת השיער – פעולה פשוטה להפליא בעלת השפעה חיובית על זרימת הזרם לקרקפת וחיזוק השורשים וכן העברת חומרים מזינים. 

כמו כן, יש שמנים שנחקרו במשך מאות שנים שבכוחם לעורר צמיחת שיער, הרחבת כלי הדם וגירוי הזקיקים לצמיחה מחודשת במקרה של שיער דליל או נשירת שיער

מוצרי שיער טבעיים מתאימים לכל אחד ואחת ועל אחת כמה וכמה למי שסובלים מתופעה של רגישות בקרקפת או רגישות לרכיבים כימיים וסובלים מתופעות לוואי או אלרגיות בעקבות שימוש בחומרים חזקים על השיער. החזרה לטבע באמצעות תכשירים המבוססים על רכיבים בוטניים יכולה גם לפצות על פגמים שנוצרו בעקבות תהליכים כימיים כמו החלקה וסלסול. כמו כן, יש חומרים כימיים בתכשירי שיער מסוימים שלא מומלץ לבוא במגע עמם למי שנוטל תרופות מרשם מסוימות או עשוי לסבול מבעיות בריאותיות כלשהו וכל מגע לא רצוי יכול להחמיר את הבעיה ואפילו לגרום לנזק. יש למשל חומרים שאולי מחליקים את השיער או מסלסלים אותו אך גורמים ליובש קיצוני ובהמשך מעוררים גם נשירה לא רצויה.

חומרים צמחיים שעושים הבדל גדול בתוצאה

מוצרי שיער מהטבע מבוססים על חומרים עדינים כך שהם יתאימו גם לבעלי קרקפת רגישה ומגורה ובנוסף לאספקט הטיפולי הם יכולים לספק את ההגנה המבוקשת בניקוי עור הקרקפת, טיהור למשל של קרקפת שומנית ולסייע בהגנה מפני רדיקלים חופשיים שפוגעים בשיער. פיטו פריז מהחברות המובילות בעולם במוצרי שיער טבעיים מציעה מגוון רחב של מוצרי שיער המבוססים על צמחי מרפא שנחקרו לעומק ופורמולות המשלבות בין צמחים לפי בעיות שיער או קרקפת וסוגי הטיפולים המבוקשים. אלה הם מוצרים היפואלרגנים ולכן מתאימים גם לבעלי קרקפת רגישה או נטייה לאלרגיות. מגיעים בצורת שמנים ואמפולות, כאשר יש שמפו, מסכה, מרכך שיער ומוצרים משלימים, ואלה מכילים את התמציות וצמחי המרפא החיוניים לפי סוג השיער. כך למשל, לטיפול בנשירה יש אמפולות שמכילות חומרים כמו פיטוציאן, חומצות אמינו, ג'ינקו בילובה ותמצית מצמח ויברונום המתאימים לשיער דליל ויכולים לסייע במניעת נשירה ובחידוש צמיחת השיער וסובלים משיער פגום יש שמפו שאינו מכיל סולפטים, מנקה ומטפל בעדינות בשיער רגיש וכולל קרטין בוטני, חומצה היאלורונית, סרמידים, תמצית רימונים ומיצוי של צמח אמנון ותמר שמתקנים ביחד את הצורה הפנימית של השיער החלש והפגום ומחזירים את המראה המבריק לשיער. סרמידים מסובין אורז, למשל, פועלים כמו סוג של דבק בתוך תאי השיערה וממלאים את פגמי המבנה.
קופון הנחה מעודכן - פיטו
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד