חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

נשירת שיער אצל נשים: כל מה שחשוב לדעת על התופעה


אף אחת לא רוצה להתעורר בוקר אחד ולגלות קצוות שיער על הכרית או להבריש את הפריזורה ולמצוא חופן שיער על המברשת. 

נשירת שיער היא תופעה המדאיגה נשים רבות ולרוע המזל נפוצה אצל נשים בעיקר בתקופות חיים של שינויים הורמונליים, אך יכולה להיגרם מסיבות נוספות כמו סטרס, תזונה לקויה, מחלות רקע או כתופעות לוואי של תרופות מסוימות. גם לגנטיקה יש תפקיד במראה של שיער דליל או נשירה.
 לפעמים הנשירה חולפת מעצמה, אם הגוף מקבל את הוויטמינים והמינרלים להם הוא זקוק או ההורמונים מתאזנים ולפעמים הנשירה ממשיכה ועמה המראה הלא מחמיא של שיער שהפסיק לצמוח או קרחות בצדי הראש. גם לתקופת גיל המעבר השפעה על נשירת שיער מוגברת, חשוב במיוחד בתקופת החיים הזו לטפל בשורשי השיער לעומק למניעת הנשירה.

חשוב לעקוב מקרוב אחר הסימנים שיכולים לבשר על נשירה כמו: דילול הדרגתי בראש, היחלשות השיער וכדומה. אנשים מאבדים בין 50-100 שערות ביום אבל בנשירה המספרים עולים והכמות גדלה ולכן, גם ההבדל מורגש. 

מדוע השיער שלך לא מפסיק לנשור?

לפני שמתחילים לטפל בנשירה, חשוב לברר מהם הגורמים לאובדן שיער, כדי למצוא טיפול או להתמודד עם נשירת השיער במידת האפשר. 

הגורמים הנפוצים לנשירת שיער אצל נשים הם: שינויים הורמונליים לרוב בתקופות כמו גיל המעבר, לאחר היריונות ולידות, חוסר איזון הורמונלי שמקורו בבלוטת התריס. 

סטרס הוא גורם משמעותי המשחק תפקיד בבעיות בתפקוד וגם יכול להוביל לנשירת שיער ואפשר לנסות לטפל בו באמצעות טכניקות רגיעה והרפיה שונות וכן פעילות גופנית שגם מפחיתה את הורמון הלחץ וגם מסייעת בהמרצת זרימת הדם, שהיא כשלעצמה יכולה לעזור בהפחתת קצב נשירת השיער. יש לקחת בחשבון שגם נטילת תרופות מסוימות לרוב לדיכאון ולחץ דם גבוה משפיעות על מראה השיער ועשויות לגרום לנשירה. 
קופון הנחה מעודכן - פיטו
סגנון החיים מעורב בנשירה כאשר צריכה מוגברת של קפאין, אלכוהול ועישון עשויים להוביל למצב כזה. כמו כן, חסכים תזונתיים ומצב בו הגוף בעצם לא מקבל את הוויטמינים והמינרלים להם הוא זקוק עשויים לגרום לנשירת שיער במיוחד חסך בוויטמינים ומינרלים כמו ויטמין E או ברזל. מומלץ לבצע בדיקות רפואיות כדי לבדוק אם הסיבה לנשירה היא סוגיה רפואית כלשהי ומה הרופא ממליץ בנושא. 

להרגלי טיפוח משמעות רבה בהפחתת הסיכוי לנשירת שיער ואף עצירת הנשירה ועידוד צמיחה מחודשת של השיער. שימוש בתכשירים אגרסיביים או טיפולים המערבים כימיקליים ואפילו משיכת השיער, שפשוף חזק ואיסופו בצורה מהודקת יכולים לגרום לנשירה.

חשוב מאוד להתאים את הטיפוח לסוג השיער ולהימנע ככל שניתן מטיפולים כימיים עוצמתיים או לטפל בשיער כראוי במידה והוא עובר טיפול כזה שעבורו הוא סוג של הלם.

קיימים מוצרים טבעיים מהמזווה הביתי שיכולים לעזור כמו מיץ בצל שבשל תכולת הגופרית שלו עוזרת בהגדלת זרימת הדם ועליית הקולגן והוא גם בעל תכונות אנטי בקטריאליות המטפלות בזיהומים בקרקפת. כמו כן, שמן חוחובה יכול לסייע במצב של קרקפת יבשה ומסייע לתאי השיער להתרבות במהירות.

המענה האולטימטיבי לסובלות מנשירה

עם זאת, קשה מאוד להגיע בשימוש במוצרי מדף לאפקט החיזוק המבוקש וכאן נכנסים לתמונה מוצרי טיפוח טבעיים עם צמחי מרפא המתאימים לטיפול בנשירת שיער אצל נשים מבית פיטו פריז המותג הצרפתי המוביל בעולם. פיטו פיטוציאן אמפולות כולל שמפו שמתאים לשיער חלש או דליל ומשלב רכיבים טבעיים כמו  זרעי ענבים, ג'ינקו בילובה, שמן קוקוס ותמצית עץ כינין, הידועים כממריצים את הקרקפת, מסייעים ביצירת תאים חדשים ובחיזוק השיער, וכן ויטמינים הידועים בספרות כמווסתים את הפרשת עודף החלב ומעניקים לחות לשיער. חפיפה ב שמפו פיטוציאן מנקה את השיער והקרקפת בעדינות ומעניקה לו מראה מטופח ובריא. מתאים לחפיפה יומיומית. כדאי לשלב עם אמפולות פיטוציאן במכילות תמציות צמחים, זרעי ענבים, גינקו בילובה וצמח ויברונום, ויטמינים ומינרלים הידועים בספרות מדעית כמרחיבים וממריצים במסז' את עור הקרקפת שם נמצאת פקעת השערה שאחראית על צמיחת שיער, מטפחים ומחדשים את עור הקרקפת ומאיטים את הופעת השיער הלבן. בניסוי קליני שנערך בצרפת על ידי רופאי עור על אמפולות פיטוציאן, הוכחה יעילותו של פיטוציאן בטיפול בשיער דליל ב-85% מהמקרים.
קופון הנחה מעודכן - פיטו
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד