חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל

נשירה אחרי לידה

תקופת האפטר לידה מלווה בכל כך הרבה שינויים דרסטיים, שלעיתים קשה מאוד להבחין בשינוי מהותי וחזותי כמו נשירת שיער. בהתחלה ההורמונים משתוללים, מצבי הרוח מתנהגים כאילו מישהו העלה אותם על  רכבת הרים, עולים ויורדים, רגיעה שמתחלפת בכאוס מוחלט וגם העייפות המצטברת נותנת אותותיה. לכן, שכבר שמת לב שהשיער שלך דליל יותר מתמיד ולא מתחדש צמיחתו, יתכן שתופתעי מכך.

אבל אל תיכנסי לפאניקה. נשים רבות חוות נשירת שיער דרמטית אחרי הריונות ולידות ומדובר בתהליך טבעי שמשפיע על כל אישה ואישה בדרך אחרת.

מה שקורה זה שלמעשה בתקופת ההיריון השיער צומח בשל רמות גבוהות של ההורמון אסטרוגן בגוף ונראה אף שופע ועשיר יותר מכפי שהוא בדרך כלל. עם זאת, לאחר הלידה עקב ירידה ברמות האסטרוגן, הגוף מגיב בקיצוניות והשיער אף הוא ואז מתחילה נשירה מאסיבית.          

קופון הנחה לפיטו פריז מוצרי שיער מצמחים

הבשורות הטובות הן, שרוב הסיכויים שהשיער יתחדש וישוב לצמיחתו הטבעית תוך חצי שנה- שנה לאחר הלידה, אבל עד אז את בוודאי לא מעוניינת להסתובב עם שיער דליל או עם ביטחון עצמי נמוך.

אז מה ניתן לעשות בהקשר לתופעה של נשירת שיער לאחר לידה? לפנייך מספר טיפים בנושא:

לאכול ולהזין את השיער
אומנם נשים רבות אחרי לידה מתקשות לסגל שגרת תזונה מאוזנת, אבל לאכילה נכונה יש חשיבות קריטית - אם הגוף לא מקבל את החומרים שהוא זקוק להם, הוא פשוט לא מתפקד בצורה תקינה ויש לכך השפעה גם על השיער.

חשוב מאוד להרבות באכילת דגנים מלאים, קינואה, פירות וירקות, להרבות בשתיית מים ולחזק את התזונה באמצעות תוספי תזונה וויטמינים ומינרלים שידועים כבעלי השפעה מטיבה על זרימת הדם לקרקפת וכך גם לחיזוק סיב השיער ולעידוד הצמיחה. בין התוספים המומלצים ניתן למצוא את ציסטאין, ויטמין B6 , אבץ ורצוי לצרוך אותם בפורמולה אחת מאוזנת שכוללת את הרכיבים החיוניים במינון האפקטיבי ביותר.

לצאת מהלחץ, להתחיל בכושר
הרגלי חיים אחראים מאוד על צמיחת השיער ומראהו ולכן מומלץ שתסתגלי לך הרגלים בריאים גם בעת חופשת הלידה והעומס - צאי להליכות מרעננות עם העגלה והתינוק, נסי ליצור אווירה רגועה עם אמבטיות, מוסיקה נכונה, התחילי כושר אפילו בצורה הדרגתית כדי לחדש את זרימת הדף התקינה.

בנוסף, נסי לשכב לישון עם שיער פזור ולא אסוף, אל תמרטי את השערות במברשת אלא הפרידי אותן בעדינות באמצעות מסרק.

טיפוח על בסיס טבעי 
מוצרי טיפוח עוצמתיים וחזקים עשויים להסב לך רק נזק - כל ההבטחות על כימיקלים שעושים את ההבדל אולי יתגשמו לזמן קצר מאוד אבל אחרי האפקט הראשוני ו"ההלם" לשיער, תגלי שהנשירה חזרה ואף התגברה. 

העדיפי שימוש במוצרים על בסיס רכיבים טבעיים שידועים כבעלי השפעה חיובית על מניעת נשירה ועידוד הצמיחה דוגמת זרעי ענבים, ג'ינקו בילובה, שמן קוקוס - חומרים הממריצים את הקרקפת אותם תוכלי למצוא בסדרת מוצרי פיטו פריז  משמפו דרך אמפולות לטיפול ועד מרכך ותוך כדי עיסוי עדין להגביר את האפקט על הקרקפת.

פיטוציאן- שמפו ייחודי לשיער דליל המשלב רכיבים פעילים מהטבע, הידועים כממריצים את הקרקפת, מסייעים ביצירת תאים חדשים ובחיזוק השיער

קופון הנחה לפיטו פריז מוצרי שיער מצמחים


 

יש לגשת עם הקופון לסניף הפארם, בית המרקחת, בית הטבע הקרוב   

  

 

 

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד