חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

שיקום שיער פגום - טיפוח מהטבע

אנחנו משקיעות כל כך הרבה במראה החיצוני שלנו: בגדים יקרים וממותגים, טיפולי יופי סדרתיים אצל הקוסמטיקאית, הון עתק על מוצרי איפור איכותיים, ישיבה ממושכת אצל הספר, סשן נמרץ בחדר כושר ולפעמים דווקא ההתערבויות החיצוניות - כימיקלים שנועדו ליישר את הפריזורה, לשפר את הברק ולהחזיר את הזוהר- הם אלה שדווקא גורמים לנזק שנגרם לשיער. הגיע הזמן להשקיע במקומות הנכונים ולגייס את הטבע לטובתנו ולפחות לטובת השיער.
לפניכן מספר דרכים טבעיות כיצד לטפח את רעמת השיער: 
 

צעד ראשון - אבחון נכון
יש אינספור תכשירי טיפוח ושיטות טיפול שנועדו להחיות את השיער ולהעשיר את הנפח שלו אך אם לא נטפל בשיער בצורה נקודתית וממוקדת, הרי שלא בהכרח נשיג את מבוקשנו. השלב שמקדים לרכישת מוצרי שיער ייעודיים הוא לבחון איזה סוג שיער יש לנו - דק, יבש, שמנוני, סובל מנשירה, בעל קשקשים. 

קופון הנחה לפיטו פריז מוצרי שיער מצמחים

 שימו לב שהשיער משתנה במהלך השנים וכתוצאה מתמורות הורמונאליות, חסכים תזונתיים, התבגרות וגם אם בעבר השיער שלכם היה רגיל או מעורב, יתכן מאוד שבשנים האחרונות יש להתאים לו מוצר טיפוח אחר בהתאם ל"אתגר" הנוכחי.

 

כמו כן, ישנן בעיות זמניות שיש לפתור למשל קשקשים, יובש, נשירה - בעיות שמחמירות בתקופות מסוימות, עונות מעבר, אחרי הריון ולידה, פן,  בחורף או דווקא בעונת הקיץ. ההתאמה של סוג המוצר לטיפול אפקטיבי בשיער היא קריטית ולכן חפשו את המאפיינים כדי לזהות את סוג השיער ובחרו עבורו את התכשיר הייעודי המתאים לו ביותר.

 

מעבר למוצרים בעלי רכיבים מהטבע
לעיתים אנחנו רואות פרסומת למוצר שיער שמבטיח שינוי מהפכני, אבל מוצרים אלה לא בהכרח יעילים לטווח הארוך. יתכן שנראה שיפור זמני בשיער ולאחר מכן נספוג נזקים משמעותיים שכוללים קצוות שרופים, יובש וקרקפת מגורה.

 

העדיפי מוצרים המבוססים על רכיבים מהטבע כמו מוצרי פיטו פריז העשירים ברכיבים חיוניים דוגמת חמאת שיאה, שמן פסטל ושמן קשיו שבאופן טבעי עשירים בלחות, תמציות קמומיל ומרווה שבעלות אפקט באיחוי קצוות מפוצלים וכדומה. בדרך הזו לא תסבו נזק לשיער ורק תשפרו את החוזק והמראה ואף תיהנו מניחוח נעים ומתחושת ניקיון.

 
תזונה, תוספים ורכיבים חיוניים
טיפול חיצוני בשיער לא בהכרח מספיק לכשלעצמו ולעיתים יידרש שינוי משמעותי בסגנון ואורח החיים ובעיקר בתזונה כדי להשיג את המראה המבוקש. לחץ פוגע במראה השיער וכך גם מזון עתיר חומרים משמרים, צבעי מאכל. לעומת זאת, תזונה מאוזנת המבוססת על ירקות, פירות, דגנים מלאים תסייע בהבראת ובשיקום השיער.

 

הימנעו משינויים קיצוניים בתזונה כמו דיאטות כאסח והוסיפי לתפריט התזונתי חיזוקים בדמות ויטמינים ומינרלים בעלי אפקט מטיב על השיער דוגמת מגנזיום, אשלגן, ברזל, סידן - פורמולות משולבות או ויטמינים ייעודיים. ניתן כמובן להתייעץ עם תזונאים ורופאים בנוגע להתאמת הפורמולה או הויטמינים להחייאת השיער.

 

פיטוקרטין  - שמפו ייחודי, המשלב רכיבים פעילים מהטבע, לטיפוח ושיקום שיער פגום וקצוות שרופים. לשמפו יכולת להחזיר לשיער את הכח והמראה המבריק. 

קופון הנחה לפיטו פריז מוצרי שיער מצמחים

 להשיג בכל רשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד