חיפושדלגו ל חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלגו ל חיפוש
דלגו ל
שיער דליל - איך להתמודד?


שינויים הורמונליים, חסכים תזונתיים, טיפול לקוי - כל אלה משפיעים ישירות על מראה הפריזורה שלנו. אפילו הרעמות השופעות ביותר עשויות להשתנות אחרי הריון ולידה, בעקבות צביעות השיער, שינוי במוצרי הטיפוח או תזונה לא מאוזנת. לפתע אתן מבחינות שהשיער דק יותר, נושר ואפילו הופיעו פה ושם קרחות מיניאטוריות והמראה הכללי חסר ברק ויבש. הבשורות הטובות הן שיש כיצד להשיב לשיער את החיות והנפח שאפיינו אותו בעבר ואפילו לשדרג את הלוק. לפניכם מספר טיפים לשיער עבה ובריא יותר.

אווירה רגועה, הרפיה מוחלטת, פעילות גופנית
למתח ולחץ יש השפעה ישירה על מראה השיער שלנו. עומס רגשי וסטרס עשויים לעורר נשירה או למנוע את קצב צמיחת השיער וכתוצאה מכך הפריזורה תראה חלשה וחסרת ברק.

מחקרים מצביעים כל כך שגם חוסר תנועתיות עלול לגרום לנשירת שיער ולמראה של שיער דליל ולכן, חשוב מאוד גם למצוא פנאי לפעילויות מרגיעות כמו יוגה, מדיטציה, הליכה מרעננת, להאזין למוסיקה נעימה, לטבול באמבטיה וגם לאמץ שגרת ספורט קבועה כדי לאפשר זרימת דם תקינה ולעודד את קצב צמיחת השיער.

תזונה נכונה כמפתח לשיער מלא יותר

קיים קשר מוכח בין התפריט התזונתי שלנו למראה השיער ורוב האנשים שסובלים משיער דליל לא אוכלים כשורה. כדי ליהנות ממראה מלא יותר של שיער שופע, חשוב להעשיר את התזונה במאכלים הגדושים בוויטמינים שיש להם השפעה על צמיחת ומראה השיער כמו למשל, חלבון ביצה הכולל אבץ וזרחן, אבוקדו המכיל ויטמין E, אפרסמון העשיר בוויטמין C ועוד.

עם זאת, רוב האנשים לא מצליחים לקבל את כל הרכיבים התזונתיים הדרושים למראה של שיער נפוח וכאן נכנסים לתמונה תוספים וויטמינים שחיוניים למראה השיער. מומלץ להעדיף פורמולות המשלבות בין הרכיבים המומלצים כדי לקבל את המינרלים והוויטמינים הנדרשים - ביניהם ביוטין, ויטמין D, אבץ - האפקט המשולב מעורר צמיחה, מטיב עם השיער.

טיפוח חיצוני לקרקפת

המרצת הקרקפת היא חלק בלתי נפרד מעידוד צמיחת השיער ואומנם יש השפעה מכריעה לויטמינים ולמינרלים אך חשוב להשלים את התזונה המאוזנת עם מוצרי טיפוח המכילים רכיבים מעודדי צמיחה. ראשית, חשוב להשתמש במוצרי שיער המבוססים על רכיבים טבעיים, כיוון שמוצרי טיפוח בעלי כימיקלים חזקים אולי משפרים את מראה השיער בטווח הקצר אך עשויים לגרום נזק מתמשך ולפגוע בסיב השיער באופן משמעותי.

חפשו מוצרי טיפוח עם רכיבים עוצמתיים מהטבע כמו זרעי ענבים, שמן קוקוס, תמצית עץ כינין שממריצים את הקרקפת ואף לוקחים חלק ביצירת תאים חדשים ובחיזוק שורשי השיער. אם תעסו היטב את הקרקפת בכל חפיפה, תוכלו להמריץ את זרימת הדם שמעודדת צמיחת שיער. בסדרת מוצרי פיטו פריז (סדרה יוקרתית מצמחים) תוכלי למצוא את שמפו פיטוציאן שמתאים מאוד לשיער דליל וגם מסיכת שיער ומרכך ליצירת נפח. במקביל. כמו כן ניתן לבקר אצל הספר ולחפש תספורת מחמיאה יותר לשיער דליל עד שזה יצמח ויתמלא.

פיטוציאן - שמפו ייחודי לשיער דליל המשלב רכיבים פעילים מהטבע, הידועים כממריצים את הקרקפת, מסייעים ביצירת תאים חדשים ובחיזוק השיער.

קופון הנחה מעודכן - פיטו

למימוש קופון ההנחה הציגו אותו בסניף הפארם, בית המרקחת או בית הטבע הקרוב    

צרו קשרדלגו ל צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד