חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

טיפים לחיזוק השיער שלך


השיער שלך זקוק לטיפוח אינטנסיבי 24 שעות ביממה ורק כך הוא יראה נפלא. כמובן שאין לנו זמן בקצב החיים המסחרר לבלות במספרה או להעניק לו את היחס המבוקש מסביב לשעון וכאן נכנסים לתמונה מוצרי פיטו פריז שהפעילות האינטנסיבית שלהם דואגת לשיער שלך כל הזמן. ברגע שתחזקי את שיערך במוצרי פיטו, תיהני מתוצאות מעולות, משיער רך ומבריק שעובד על שיערך מהקרקפת ועד הקצוות נון סטופ. בנוסף, לפנייך טיפים נוספים ודברים שאול לא חשבת עליהם בהקשר של טיפוח השיער.

טיפול בשיער בלילה - שנת יופי 

טיפול השיער בלילה יעיל מאוד. כמובן שאין הכוונה שתתעוררי באמצע הלילה ותטפלי בשיערך, אך אם תזיני את השיער במוצרי פיטו לפני שאת הולכת לישון תהני משחרור יעיל של הרכיבים הפעילים במוצרים בעת שאת ישנה. בשינה השיער שלך נח ונקי מזיהומים חיצוניים, הוא גם אורך לאט לאט בשעות הלילה. בבוקר תתעוררי והשיער שלך יראה הרבה יותר טוב מכפי שהוא נראה אתמול.

השיער שלך זקוק לקראטין

אם יש רכיב שחשוב לחפש במוצרי הטיפוח לשיער שלך הרי שזה קראטין, חומר גלם שיעיל לטיפול בשיער פגום והופך אותו ליציב במיוחד. כאשר השיער פגום, רבות מאיתנו פונות לתיקון בסיליקון, אך מוצרים מבוססי סיליקון רק מעניקים אשליה של שיער בריא הם לא מטפלים בשיער באמת אלא רק במעטפת. כדי לשחזר את הברק הטבעי של השיער, יש לתקן את הנזקים שנגרמו לו במהלך השנים עם קראטין. השיער שלנו לא יכול לתקן את עצמו ולכן, חפשו מוצרי שיער עם קראטין.
הימנעו מדיאטות כסאח
לתזונה יש השפעה מכרעת על טיב השיער ואיכותו ולכן, כשאתן פותחות בדיאטות כאסח כדי להשתחל לבגדים, אולי תרוויחו משקל אטרקטיבי יותר אך אתן עלולות לאבד הרבה שיער או לפגוע בטיבו. חשוב מאוד לשמור על תזונה עשירה בחומצות אמינות, בויטמינים ומינרלים ואם אתן לא מצליחות לשלב בין תזונה נכונה לירידה במשקל מבלי לפגוע בשיער, נסו להשתמש בתוספי תזונה משלימים המכילים רכיבים אלה.
קופון הנחה מעודכן - פיטו
צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד