חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

טיפים לשמירה על השיער

חשוב לדעת כיצד לטפל נכון בקרקפת. פעולת הניקוי היומיומית שלנו היא חפיפת השיער, אך גם כאן חשוב לדעת כיצד לחפוף נכון. חפיפת השיער מתרכזת בעיקר בניקוי הקרקפת. שם הכל מתחיל. הקרקפת היא זו שמשפיעה על מראה השיער שלנו בין אם הוא מבריק או שביר ושחוק. הנה כמה טיפים לחפיפה נכונה על פי מגזין Sciencedaily.

ראשית, חשוב לאבחן את סוג השיער, כיוון שלסוג השיער השפעה מכריעה על הניקוי שלו. כך למשל, שיער שומני יש לשטוף בתדירות גבוהה יותר, בתכיפות של פעם ביום. שיער צבוע עלול להיות יבש יותר ולכן יש לשטוף אותו בתדירות נמוכה יותר, כיוון שמים מייבשים את השיער.

חשוב לדעת שככל שמתבגרים, כך עור הקרקפת נעשה פחות שומני ולכן, יש לבדוק כל פעם מחדש את סוג הקרקפת ולהשתמש בסוג שמפו או קונדישנר לפי סוג השיער.
אגב, שמפו אינו מספיק. ההמלצה היא לכל סוג שיער להשתמש בקונדישנר לאחר החפיפה, כיוון ששימוש במרכך יכול לשפר פלאים את מראה וטיב השיער, על ידי הגדלת ברק, הפחתת חשמל סטטי ואפילו הגנה מסוימת מפני קרני UV מזיקות (במידה והמרכך שנבחר בעל מרקם שמבטיח זאת).

בכל מקרה, חשוב להגן על השיער בעת שחייה מפני ההשפעות המזיקות של הרטיבות, כך גם בעת שהייה ממושכת במזגן או בחימום שנוטים לייבש את השיער. ניתן להוסיף לחות כדי לחדש את הברק של השיער.

קופון הנחה מעודכן - פיטו

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד