חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

נשירת שיער גברים - האם לגבר קירח יצמחו שערות חדשות?

קרחת מחמיאה לגברים רבים אבל היא עלולה גם ליצור מראה מבוגר יותר

וגברים רבים חוששים מהתקרחות בגיל צעיר או מפני בואה של הקרחת.

גבר עם שיער בריא

אומנם רבים מאיתנו יודעים שזה יקרה להם בשלב כלשהו בחיים, מספיק להציץ על אבא או סבא (ולפעמים זה בכלל מגיע מאמא וסבתא) ולדעת שיתכן שהקרחת תעבור גם אלינו בתורשה, אבל הבשורות האופטימיות הן שלא תמיד נשירת שיער אצל גברים היא עניין תורשתי. 
לעיתים מדובר בשינויים הורמונאליים, הרגלי תזונה לא נכונים וטיפול לא מספק שעלולים ביחד או כל אחד בנפרד להוביל להתקרחות בטרם עת או למצב של שיער דליל.

אז נכון שתורשה לא תמיד אפשר לשנות, ואת המפרצים אפשר לכסות על ידי השתלת שיער ממוקדת, אבל מדובר בפיתרון מורכב ומלאכותי.  אז מה כן אפשר כדי להאט את נשירת השיער? 


הנה כמה דרכים לעכב את הנשירה אצל גברים:

תזונה נכונה ותוספי תזונה: כדאי לדעת שחסרים בויטמינים B12 ואבץ עלולים לגרום להאצה של נשירת השיער ולכן, אם התזונה שלכם לא מספקת (ובקצב החיים המסחרר לא תמיד יש לנו פנאי להקפיד על תזונה עשירה באבץ או בויטמין B12), כדאי לקחת תוספי תזונה כמו פורקפיל המכילים את המרכיבים החיוניים האלה.
אגב, לא רק נשים בגיל המעבר סובלות מנשירת שיער, גם גברים עלולים לסבול מהתופעה ולכן, לקראת הכניסה לגיל המעבר חשוב במיוחד לטפל בשיער שנותר על ידי תוספים וויטמינים בעלי השפעה על צמיחת השיער.

המרצת הצמיחה: חשוב לטפח את הקרקפת כדי להמריץ צמיחת שיער ולהתמקד ברקמת  העור,  לא רק סביב שורש השיער, אלא גם בסביבה המזינה אותו. כאן נכנס לתמונה תכשיר הטיפול בשיער דליל מבית פיטו פריז פיטוסטים, שהוכח בניסויים רפואיים שהתקיימו בצרפת כמוצר טיפול בשיער על בסיס צמחי שמעניק חיטוי, בעל תכונות מרגיעות, ופעילות כנגד רדיקלים חופשיים,  ויש לו השפעה  חיובית על סביבת זקיק השיער. זו דרך מצוינת לטפל בשיער באופן מהיר בשימוש יומיומי לאחר החפיפה של השיער בלי לשטוף את החומר. במשך החודש הראשון לשימוש מומלץ לשים את החומר שלש פעמים בשבוע.  אחר כך במשך החודשים הבאים יש לשים אותו רק פעמיים בשבוע.  משך הזמן המומלץ לטיפול הוא שלושה חודשים פעמיים בשנה.

מחקרים מראים כי טיפול מסור וממוקד בקרקפת ובזקיקי השערה יכול אפילו להצמיח שערות שכבר נשרו (אם לא עברה שנה מאז שהשערה נשרה כי אז זקיק השערה מתנוון) או לעבות שיער קיים ולקבל מראה מסעיר וגברי יותר.

קופון הנחה לפיטוליאום

שמפו לגברים הסובלים משיער דליל

       


הדפס שלח לחבר

וירמקס לגבר

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד