חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

Phyto – איך מפתחים מוצרי שיער טבעיים ואיכותיים ?

אין דבר כזה שיער רע, יש רק טיפול שיער גרוע, כך אומר פטריק אלס, מייסד אימפריית השיער פיטו פריז. אלס הוא חדשן ואמן בעל חזון אמיתי. בגיל צעיר מאוד הוא גילה שיש לו תשוקה כפולה לשלב עיצוב שיער עם כוח המרפא של הצמחים. בעודו אחד ממעצבי השיער הנודעים ביותר בפריז, כמי שעיצב את שיערן של נשים אגדיות כמו ז'קלין קנדי אונסיס וקתרין דנב, הוא התנסה גם עם צמחים שונים ושמנים אתריים, כדי ליצור מגוון של מוצרי טיפוח טבעיים לשיער.בשנת 1969 הוא פתח סלון משלו (שקיים גם היום) שם הוא שכלל את מלאכתו ובדק כיצד התערובות הבוטניות שלו מבשילות. בהתאם לחזון של אלס, נוצר קו שלם ומקיף של מוצרי טיפוח שיער הנוצרים מתוך סינרגיה של התאמה בין צמחים למגוון סוגי שיער, פיטו פריז.

Phyto שואבת השראה מעולם הצמחים ושאבה מעולם הצמחים השראה עוד טרם החלה המודעות הסביבתית. עד היום, המעבדות של Phytosolba בוחרים בזהירות צמחים עם תכונות מועילות לכל מוצר לשיער והמוצרים מכילים ריכוזים מאוד גבוהים של תמציות בוטניות פעילות ים תוצאות קליניות מוכחות.

 מעבדות Phytosolba, המייצרות אל פיטו פריז מוצרי שיער מן הטבע, מובלות על ידי צוות של מדענים, ביניהם רופאים, רוקחים, ביוכימאים, מהנדסים, ובוטנאים. הניסיון והכישרון של המומחים הנכבדים מאפשרים להציע טיפול בטוח המבוסס על מושגים ונוסחאות חדשניות ביותר. בעבודה על כל מוצר נעשה זיהוי ובחירת מולקולות פעילות, צמחים מתאימים עד קבלת מוצר איכותי.
המדענים של Phyto בוחרים את החלקים הבוטניים של הצמחים המכילים את העושר הגדול ביותר של חומרים פעילים בצמח כמו שורש, מסטיק, שרף, SAP, גרעינים ועוד כדי להניב את הסוכנים הפעילים החזקים ביותר. אלו טכניקות מדעיות שנועדו להבטיח את האיכות והיעילות של מוצרי פיטו. חשוב לציין גם שמוצרי PHYTO לא נוסו על בעלי חיים.
תכשירי השיער של פיטו פריז נחשבים בעל אחוז החומרים הטבעיים הגדול ביותר, המוצרים מכילים בין 80% ל – 100% חומרים פעילים טבעיים ואפשר לראות זאת בקלות על פי הסימון בתכלת על תווית כל מוצר.
מאז יצירתם, מוצרי Phyto ארוזים בבקבוקי זכוכית ואלומיניום במקום להשתמש בחומרים משמרים, כדי למקסם את האפקטיביות של הנוסחאות הבוטניות. המוצרים ארוזים כדי להגן על החומרים מפני אור וחום ומשמרת את האפקטיביות והאיכות של המוצרים.


 לצפייה בקטלוג המוצרים של פיטו פריז לחצו כאן

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד