חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

פיטו: איך מפתחים מוצרי שיער טבעיים ואיכותיים


אין דבר כזה שיער רע, יש רק טיפול שיער גרוע, כך אומר פטריק אלס, מייסד אימפריית השיער פיטו פריזאלס הוא חדשן ואמן בעל חזון אמיתי. בגיל צעיר מאוד הוא גילה שיש לו תשוקה כפולה לשלב עיצוב שיער עם כוח המרפא של הצמחים. כאחד ממעצבי השיער הנודעים ביותר בפריז שעיצב את שיערן של נשים אגדיות כמו ז'קלין קנדי אונסיס וקתרין דנב, הוא התנסה גם עם צמחים שונים ושמנים אתריים כדי ליצור מגוון של מוצרי טיפוח טבעיים לשיערבשנת 1969 אלס פתח סלון משלו שקיים גם היום, שם הוא שכלל את מלאכתו ובדק כיצד התערובות הבוטניות שלו מבשילות. בהתאם לחזון של אלס, נוצר קו שלם ומקיף של מוצרי טיפוח שיער הנוצרים מתוך סינרגיה של התאמה בין צמחים למגוון סוגי שיער, פיטו פריז

פיטו שואבת השראה מעולם הצמחים ושאבה מעולם הצמחים השראה עוד טרם החלה המודעות הסביבתית. עד היום, המעבדות של פיטוסולבה בוחרים בזהירות צמחים עם תכונות מועילות לכל מוצר לשיער והמוצרים מכילים ריכוזים מאוד גבוהים של תמציות בוטניות פעילות ים תוצאות קליניות מוכחות.

מעבדות פיטוסולבה, המייצרות אל פיטו פריז מוצרי שיער מן הטבע, מובלות על ידי צוות של מדענים, ביניהם רופאים, רוקחים, ביוכימאים, מהנדסים, ובוטנאים. הניסיון והכישרון של המומחים הנכבדים מאפשרים להציע טיפול בטוח המבוסס על מושגים ונוסחאות חדשניות ביותר. בעבודה על כל מוצר נעשה זיהוי ובחירת מולקולות פעילות, צמחים מתאימים עד קבלת מוצר איכותי.

המדענים של פיטו בוחרים את החלקים הבוטניים של הצמחים המכילים את העושר הגדול ביותר של חומרים פעילים בצמח כמו שורש, מסטיק, שרף, SAP, גרעינים ועוד כדי להניב את הסוכנים הפעילים החזקים ביותר. אלו טכניקות מדעיות שנועדו להבטיח את האיכות והיעילות של מוצרי פיטו. חשוב לציין גם שמוצרי PHYTO לא נוסו על בעלי חיים

תכשירי השיער של פיטו פריז נחשבים בעל אחוז החומרים הטבעיים הגדול ביותר, המוצרים מכילים בין 80% ל-100% חומרים פעילים טבעיים ואפשר לראות זאת בקלות על פי הסימון בתכלת על תווית כל מוצר.

מאז יצירתם, מוצרי פיטו ארוזים בבקבוקי זכוכית ואלומיניום במקום להשתמש בחומרים משמרים, כדי למקסם את האפקטיביות של הנוסחאות הבוטניות. המוצרים ארוזים כדי להגן על החומרים מפני אור וחום ומשמרת את האפקטיביות והאיכות של המוצרים.

לחצו לצפייה בקטלוג המוצרים של פיטו פריז

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד