חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

נשירת שיער לגברים - מוצרים מן הטבע


יש לכם אוטוטו קרחת? השיער נושר? ניסויים מדעיים שנערכו בצרפת הוכיחושפיטוסטיםספריי, תכשיר צמחי וחדש לטיפול בשיער של מעבדות פיטו פריז, בולם בהצלחה את הידלדלות השיער ומעודד צמיחת שיער חדש במבצב של נישרת שיער בגברים. יש המכנים זאת מהפיכה, אבל המונח התפתחות או אבולוציה הוא המונח המתאים יותר: שני פטנטים מקנים לפיטוסטיםספריייש תכונות ייחודיות, תוצאה הגיונית של 30 שנות מחקר. בתחילה היה רעיון, תחושה אינטואיטיבית שהפכה להיות אמונה.

כששיער מידלדל פירושו שהשיער איננו ניזון עוד בצורה נכונה. לכן יש צורך להחזיר את ההשקייה והדישון לשורש השיער, וכך להמריץ את נימי העורקים והוורידים כדי לבלום את הידלדלות השיער ולעודד צמיחה. בהמשך ניווכח שהמחקרים ההיסטולוגים המעודכנים ביותר אישרו את התיאוריה הזאת לאחרונה.

כבר לפני כ-30 שנים היה נושא דומיננטי זה, שהוא הגורם המרכזי שהנחה את כל המחקר שלנו, מותווה לפנינו בבהירות. בנוסף לכך היה לנו בסיס מוצק למחקר: שמנים אתריים אשר מזרזים חילופי חומרים ומגבירים זרימת דם. באותו זמן חל מפנה לטובה באמונות המקובלות, ובפעם הראשונה בכל הזמנים נערכו בבית החולים סנט לואי בפריז ניסויים מעבדתיים בתכשיר נטורל עבור שיער מידלדל.התוצאות היו מבטיחות.הטיפול היעיל הראשון הוצא לשיווק כעבור זמן קצר. אחריו יצאו פורמולות אחרות, כולן מבוססות על 100% צמחים, וכולן נוסו על פי תקנים מחמירים. ניסויים קליניים הראו שיעור הצלחה של עד 83%, אבל בכך לא היה די.

היום הגיע פיטואקסיל לשיא עם 86% הצלחה, והנושא הדומיננטי הזה עדיין מעורר עניין רב.

קופון הנחה מעודכן - פיטו

ספריי טיפולי מחזק עם צמחים

מכיל פטריית שיטאקה, זרעי ענבים, שמן מקננגה, גליקופרוטאינים מתפוחי אדמהורוזמרין (40%).מיועד לעיסוי, חיזוק והמרצת הקרקפת וכך מסייע לשיער דליל. מיצוי פטריית השיטאקה עם פרוציאנידינים מזרעי ענבים ושמן קננגה מגנים על פקעת השיער וממריצים את הקרקפת.גליקופרוטאינים מתפוחי אדמה משפיעים ישירות על פקעת השיער כדי לחזקה. פיטוסטים מחזק, מוסיף נפח ומגן מגורמי סטרס חיצוניים. מומלץ לחפוף עם שמפו פיטוליאום.

הוראות שימוש: השתמשו בספריי 2-3 פעמים בשבוע. נערו היטב, התיזו 8-10 לחיצות על הקרקפת ועסו. אל תשטפו.

אפשר להשוות שיער מידלדל או התקרחות (alopecia) לתהליך הזדקנות מואץ

התהליך מאופיין בין היתר בהתרבות במספר השערות של שלב הטלוגן ובתקופות מתמשכות של מצב רדום בין איבוד שיער לבין שיער שחוזר לצמוח. ניסויים באנשים שמטופלים בפיטואקסיל, מוכיחים שהכמות היחסית של שיער משלב הטלוגן קטנה בהדרגה ב-30% בממוצע אחרי 56 ימים של שימוש בפיטואקסיל.

האם הטיפול מסובך?

לא, נהפוך הוא, הטיפול פשוט מאוד: יש לטפל בעזרת המוצר פעם אחת ביום על הקרקפת. החומר אינו משאיר תחושת שמנוניות בשיער וכלל אינו דורש שטיפה. במשך החודש הראשון לשימוש מומלץ לשים את החומר שלש פעמים בשבוע. אחר כך במשך החודשים הבאים יש לשים אותו רק פעמיים בשבוע. משך הזמן המומלץ לטיפול הוא שלושה חודשים פעמיים בשנה.

מהי המולקולה הפעילה שמבטיחה את כוח השפעתם?בפרבר הפריזאי בזון (Bezons) מנסה קבוצת מדענים הכוללת רופאים, רוקחים, ביוכימאים, מהנדסים ובוטנאים למצוא תשובות לשאלות אלה באופן יומיומי. קבוצת החוקרים של חברת פיטוסולבה פועלת כדי לפתח מרכיבים פעילים חדשים בשיתוף פעולה הדוק עם מעבדות עצמאיות, עם מחלקות מדע חשובות ועם המרכז הלאומי למחקר בצרפת CNRS. בכל שנה מקדישה הקבוצה 4% מהכנסותיה בממוצע למחקר יסודי. פיטואקסיל פותח במעבדות האולטרה מודרניות האלה אשר מצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר.

מאמר זה תורגם מעלון שנכתב על ידי חברת פיטוסולבה פריז והתבסס על ניסויים מעבדתיים וקליניים בבני אדם. אין לראות בעלון זה משום התוויה רפואית. במקרה של הפרעה או מחלה יש לפנות לרופא.

את מוצרי פיטו אפשר להשיג ברשתות הפארם, בתי המרקחת ובתי הטבע.

קופון הנחה מעודכן - פיטו

צרו קשרדלג על צרו קשר

צרו קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד