חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

נשירת שיער לגברים - מוצרים מן הטבע

 סובלים מנשירת שיער ושיער דליל? פיטוסטים ספריי הוא תכשיר טיפולי נטורל שבעזרתו ניתן להילחם בהדלדלות השיר כמסייע במצב של נשירת שיער בגברים ולתכשיר 86% שיעורי הצלחה! 

 


 
 יש לכם אוטוטו קרחת ? נשירת שיער ? ניסויים מדעיים שנערכו בצרפת הוכיחו שפיטוסטים ספריי, תכשיר צמחי וחדש לטיפול בשיער של מעבדות פיטו-פריז בולם בהצלחה את הידלדלות השיער ומעודד צמיחת שיער חדש במבצב של נישרת שיער בגברים . יש המכנים זאת מהפיכה, אבל המונח התפתחות או אבולוציה הוא המונח המתאים יותר: שני פטנטים מקנים לפיטוסטים ספריי תכונות ייחודיות , תוצאה הגיונית של 30 שנות מחקר. בתחילה היה רעיון, תחושה אינטואיטיבית שהפכה להיות אמונה.

כששיער מידלדל פירושו שהשיער איננו ניזון עוד בצורה נכונה. לכן יש צורך להחזיר את ה"השקייה והדישון" לשורש השיער, וכך להמריץ את נימי העורקים והוורידים כדי לבלום את הידלדלות השיער ולעודד צמיחה. בהמשך ניווכח שהמחקרים ההיסטולוגים המעודכנים ביותר אישרו את התיאוריה הזאת לאחרונה.

כבר לפני כשלושים שנה, היה נושא דומיננטי זה , שהוא הגורם המרכזי שהנחה את כל המחקר שלנו, מותווה לפנינו בבהירות. בנוסף לכך היה לנו בסיס מוצק למחקר: שמנים אתריים אשר מזרזים חילופי חומרים ומגבירים זרימת דם. באותו זמן חל מפנה לטובה באמונות המקובלות, ובפעם הראשונה בכל הזמנים נערכו בבית החולים סנט לואי בפריז ניסויים מעבדתיים בתכשיר נטורל עבור שיער מידלדל.
התוצאות היו מבטיחות.
הטיפול היעיל הראשון הוצג לשיווק כעבור זמן קצר. אחריו יצאו פורמולות אחרות, כולן מבוססות על 100% צמחים, וכולן נוסו על פי תקנים מחמירים. ניסויים קליניים הראו שיעור הצלחה של עד 83%, אבל בכך לא היה די.
כיום הגיע פיטואקסיל לשיא עם 86% הצלחה, והנושא הדומיננטי שלנו עדיין מעורר עניין....
 

 

פיטוסטים ספריי מחזק לשיער דליל לגברים 

ספריי טיפולי מחזק עם צמחים 
עם  פטריית השיטאקה, זרעי ענבים, שמן מקננגה, גליקופרוטאינים מתפו"א

ורוזמרין (40%).
מיועד לעיסוי , חיזוק והמרצת הקרקפת וכך מסייע לשיער דליל. מיצוי פטריית השיטאקה עם פרוציאנידינים מזרעי ענבים ושמן קננגה מגנים על פקעת השיער וממריצים את הקרקפת.
גליקופרוטאינים מתפו"א משפיעים ישירות על פקעת השיער כדי לחזקה . פיטוסטים מחזק, מוסיף נפח ומגן מגורמי סטרס חיצוניים. מומלץ לחפוף עם שמפו פיטוליאום.

 

הוראות שימוש: 

 להשתמש בספריי 2-3 פעמים בשבוע. לנער היטב, להתיז 8-10 לחיצות על הקרקפת ולעסות. אין לשטוף

 

ניתן להשוות שיער מידלדל או התקרחות (alopecia) לתהליך הזדקנות מואץ

התהליך מאופיין בין היתר בהתרבות במספר השערות של שלב הטלוגן ובתקופות מתמשכות של מצב רדום בין איבוד שיער לבין שיער שחוזר לצמוח.
ניסויים באנשים שמטופלים בפיטואקסיל, מוכיחים שהכמות היחסית של שיער משלב הטלוגן קטנה בהדרגה ב30%- בממוצע אחרי 56 ימים של שימוש בפיטואקסיל.

 

האם זה טיפול מסובך המסייע למצב של נשירת שיער בגברים ?
לא, נהפוך הוא. הטיפול פשוט מאוד: יש לטפל בעזרת המוצר פעם אחת ביום על הקרקפת. החומר אינו משאיר תחושת שמנוניות בשיער וכלל אינו דורש שטיפה. במשך החודש הראשון לשימוש מומלץ לשים את החומר שלש פעמים בשבוע. אחר כך במשך החודשים הבאים יש לשים אותו רק פעמיים בשבוע. משך הזמן המומלץ לטיפול הוא שלושה חודשים פעמיים בשנה.
עדיפות אחת ויחידה : מחקר.
מדוע יש למספר צמחים השפעה מועילה? לעיתים אלו צמחים המוכרים מקדמת דנא על ידי אוכלוסיות מסוימות כבעלי סגולות ייחודיות.
מה היא המולקולה הפעילה שמבטיחה את כוח השפעתם? בפרבר הפריזאי בזון (Bezons) מנסה קבוצת מדענים הכוללת רופאים, רוקחים, ביוכימאים, מהנדסים ובוטנאים למצוא תשובות לשאלות אלה באופן יומיומי.
קבוצת החוקרים של חברת פיטוסולבה פועלת כדי לפתח מרכיבים פעילים חדשים בשיתוף פעולה הדוק עם מעבדות עצמאיות, עם מחלקות מדע חשובות ועם המרכז הלאומי למחקר בצרפת CNRS. בכל שנה מקדישה הקבוצה 4% מהכנסותיה בממוצע למחקר יסודי. פיטואקסיל פותח במעבדות האולטרה מודרניות האלה אשר מצוידות בטכנולוגיה העדכנית ביותר.

עלון זה תורגם מעלון שנכתב ע"י חברת פיטוסולבה-פריז והתבסס על ניסויים מעבדתיים
וקליניים בבני אדם. אין לראות בעלון זה משום התוויה רפואית. במקרה של הפרעה או
מחלה יש לפנות לרופא

את מוצרי פיטו-ניתן להשיג ברשתות הפארם, בתי מרקחת ובתי טבע

 

בריאות טבעית

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד