חיפושדלג על חיפוש
פרמה גורי - חלק מהטבע שלך pharma guri - coming from nature
חיפושדלג על חיפוש
דלג על

טיפים טבעיים לטיפוח ושיקום השיער

הסיטואציה הבאה אולי מוכרת לך: התעוררת בבוקר וגילית שוב שאת ביום "שיער רע". כלומר, הפריזורה הסוררת

שלך נראית מרוטה יותר מתמיד, הקצוות מפוצלים או שרופים, הטקסטורה רחוקה מהמראה עמו נולדת, השיער כבר לא מבריק אלא יבש והרוס משנים של צביעות, החלקות או חוסר אכפתיות.
כאן נכנסים לתמונה תכשירי שיער על בסיס צמחים שנועדו להשיב לשיער את הקסם שאבד לו.

 

כמובן שהכל מתחיל בשינוי גישה - חשוב מאוד להעלות את המודעות לטיפול של השיער על בסיס יומיומי, אם לא נקדיש לו את תשומת הלב שמגיעה לו, לא נהנה ממראה אטרקטיבי של השיער. אחר כך עלינו להבין את ההשלכות וההשפעות המיידיות ומרחיקות הלכת של שימוש בתכשירים בעלי כימיקלים על השיער שלנו, הם שורפים אותו, מייבשים, מנטרלים ממנו כל ברק אפשרי ופוגעים בו עד כדי כך שהוא נראה דהוי, יבש ולעיתים אף נושר או מפסיק לצמוח בקצב הנורמאלי.

 

אז מה עושים? לפניכם המלצות לטיפוח ושיקום השיער בדרך הטבעית והבריאה.

 

התאמת התכשירים לסוג השיער
ההתאמה בין סוג השיער לתוצאה שברצוננו להשיג היא חשובה מאוד, שכן שמפו וקונדישינר לשיער יבש ופגום יעילים יותר למי שיש לו שיער בעייתי באמת מאשר שמפו ומרכך לשיער רגיל. כמו כן, כדאי להתייחס לפרמטרים נוספים כמו שיער מסולסל, שיער חלק, קרקפת רגישה,ק שקשים, שיער מוחלק אחרי פעולות פן, שיער חלש או שסובל מנשירה, כיוון שישנם תכשירים ייעודיים לכל בעיה.
בבואכם להשתמש בתכשיר, חשוב לשים לב להוראות השימוש, כולל המתנה עם החומר הטיפולי על השיער, שטיפה במים פושרים או סירוק עדין.
בנוסף, כדאי להכניס לשגרת הטיפוח שימוש במסכה טבעית שנועדה לחזק את השיער. המסכה משלימה את פעולות השמפו והמרכך ותורמת להגנה ולרכות השיער והיא אף מותירה ריח נעים על השיער, כמו למשל, מסיכה צמחית לשיער דוגמת מסכת פיטוקריטה המיועדת בעיקר לשיער יבש ופגום מאוד.

 

קופון הנחה כללי

מוצרים עשירים במינרלים וויטמינים
חשוב מאוד לשחרר ככל שניתן את השיער, ללכת כמה שיותר פזור ולהשתמש במברשות עדינות שלא תולשות שערות. במקום להשתמש בתכשירים על בסיס כימיקלים שאולי במיידי יוצרים מראה של שיער מבריק אך למעשה מחלישים את השערה ובטווח הארוך עשויים לגרום נזק ממשי לשיער, העדיפו תכשירים המבוססים על רכיבים מהטבע ומחוזקים במינרלים וויטמינים כמו מגנזיום, אשלגן, סידן, ברזל, נחושת, זרחן וגופרית המעצימים את תרומתם לשיער.
יש הרבה יתרונות לרכיבים טבעיים המותאמים לסוג הבעיה של השיער. כך למשל, תמציות קמומיל ומרווה ידועות ביעילותן באיחוי קצוות מפוצלים ומרווה רפואית עוזרת בהמרצת הקרקפת.
הקפידו על מילוי הקרטין בשיער . הקרטין הוא שמם של קבוצת חלבונית סיביים בלתי מסיסים שלמעשה מהווים רכיב עיקרי במבנה השיער. לכן חשוב להשתמש בתכשירים כגון שמפו פיטוקרטין  

עם קרטין בוטני, שמדמה את הקרטין הטבעי, חודר אל סיבי השערה הפעורים ובונה מחדש את המבנה הפנימי שלה וכך מסייע מאוד בהשבת הגמישות של השיער.

 

שיקום שיער

יצירת קשרדלג על יצירת קשר

יצירת קשר

*
*
מין
* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה
*
checked
עבור לתוכן העמוד